31 marca u nas SOWIĄ NOC. ZAPRASZAMY do SZANIAW :)

Nieformalna grupa Sowa mądra głowa z Szaniaw we współpracy z Towarzystwem Przyrodniczo  Historycznym Orlik  zaprasza do Szkoły Podstawowej w Szaniawach w gminie Trzebieszów dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami na PIERWSZE  spotkanie z sowami.

Spotkanie odbędzie się, w piątek 31 marca, od godziny 15.45 do 22.00 wszystkich zainteresowanych wspólnie z nieformalną grupą Sowa mądra głowa zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Szaniawach w gminie Trzebieszów.

Program na plakatach:

15.45 – 17.30

17.30. – 19.30

Spotkanie z sowami i robienie zdjęć

19.30 -20.00

ok. 20.00-22.00

 

 

UWAGA dla SZANIAW:
Wiemy, że w tym dniu w Szaniawach są rekolekcje parafialne. Ks. Proboszcz przychylił się do naszej prośby i Msza Święta z droga krzyżowa dla dzieci będzie o godzinie 12.

Więcej szczegółów na plakatach.

Spotkania z sowami odbędą się dzięki pomocy i wsparciu wielu osób i instytucji. W tym roku są nimi:
? Gmina Trzebieszów w ramach inicjatywy lokalnej ,
? Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowemu ?Agro-Top? z Gręzówki,
? Szkoła Podstawowa w Szaniawach,
? Nadleśnictwo Radzyń Podlaski,

W celu dokonania zapisu należy pobrać TUTAJ kartę zgłoszenia (każda osoba pełnoletnia = karta zgłoszenia). Wypełniony i podpisany skan karty zgłoszenia prosimy odesłać na adres e-mail dla uczestników w Szaniawach  [email protected]

WAŻNE!!! Potwierdzeniem wpisania uczestnika na listę jest e-mail zwrotny od organizatorów. Oryginały kart zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora w dniu spotkania.

W przypadkach jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt z osoba przyjmująca zgłoszenia: z Sekretarzem Gminy, Panem Sławomirem Smolakiem  tel. 509199705.

Potwierdzenia zgłoszęń będą dokonywane dopiero od poniedziałku 20 marca br.


A jak to wyglądało w Gminie Łuków w zeszłym roku TUTAJ

 

Skip to content