600-lecie Trzebieszowa: Sobotnie biegi z Robertem Celińskim

Komitet Organizacyjny Obchodów 600-lecia Trzebieszowa i Klub Sportowy Lesovia pod patronatem Wójta Gminy Trzebieszów Mirosława Szekalis 30 czerwca zorganizował popołudnie pełne sportowych pozytywnych emocji .


Gościem Specjalnym był nasz Mistrz ultramaratończyk Robert Celiński.

Rozpoczęliśmy wspólnym symbolicznym biegiem na 600 m -trzy pokolenia razem ?

W dalszej części odbył się na dystansie 3200 m bieg który prowadził Robert. Emocje i pozytywne doznania towarzyszyły wszystkim uczestnikom zmagań.


W kat. kobiet na dystansie 3200 m
I Miejsce – Laura Mościcka
II Miejsce – Dorota Grudzińska
III Miejsce -Agnieszka Gzara i Katarzyna Nowik Popławska

W kat. mężczyzn na dystansie 3200m
I Miejsce – Karol Grochowski
II Miejsce – Bartosz Wysokiński
III Miejsce -Sarniak Michał


Gratulujemy wszystkim uczestnikom .
Po zmaganiach biegowych rozpoczęły się rozgrywki piłkarskie sołectw o Puchar Wójta Gminy Trzebieszów. Do futbolowych zmagań przystąpiło blisko 100 zawodników w 8 drużynach.

 

Bezkonkurencyjna okazała się Drużyna z Dębowicy. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Wylan, trzecie Karwów i czwarte Trzebieszów Pierwszy.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i przybyłym kibicom za gorący doping i sportową rywalizację. Szczególne podziękowania kierujemy do Robert Celiński który poświęcił swój czas i poprowadził zmagania biegowe. Mamy nadzieję że Robert swoim sportowym autorytetem dał nie jednej osobie pozytywnego zachęcająco do ruchu przysłowiowego kopa. Takich ludzi z pasją i marzeniami doceniamy i stawiamy jako wzór do naśladowania. Robert trzymamy kciuki za Ciebie i życzymy kolejnych sukcesów na każdym kolejnym kilometrze

Skip to content