DIAMENTOWE I ZŁOTE GODY w Trzebieszowie

Diamentowe i Złote Gody  to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 60 i 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Pary małżeńskie z terenu Gminy Trzebieszów, które w 2021r. obchodziły Złote Gody, czyli okrągły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego (12 par) oraz pary obchodzące w 2021 r.
Diamentowe Gody, czyli 60-lecie pożycia małżeńskiego (10 par) zostały zaproszone przez Wójta Gminy Trzebieszów oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Trzebieszowie na jubileuszowe spotkanie, które odbyło się 19 października 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzebieszowie.

Uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla osób, które przeżyły 50 lat w związku małżeńskim, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny dokonał Wójt Trzebieszowa Pan Mirosław Szekalis wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Trzebieszowie Panią Renatą Nowik. Małżonkowie otrzymali dyplomy, okolicznościowe legitymacje z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego oraz kwiaty i upominki.

Po części oficjalnej wystąpił Kabaretu ZAŚCIANEK z Trzebieszowa, wprawiając wszystkich w wesoły nastrój.

Skip to content