Dofinansowanie Gminy Trzebieszów w zakresie Programu Posiłek w szkole i w domu.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

Nazwa programu: Wieloletni Rządowy Program ?Posiłek w szkole i w domu? ? moduł 3 dotyczący wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.

Nazwa zadania 1: Doposażenie i poprawa standardu obecnie funkcjonującej stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Janiny i Jana Dębowskich w Dębowicy przy Zespole Szkolno ? Przedszkolnym w Dębowicy.

Wartość dofinansowania: 80 000,00 zł

Całkowita wartość zadania: 100 019,66 zł

Gmina Trzebieszów pozyskała wsparcie finansowe na doposażenie i poprawę standardu stołówki szkolnej ( kuchni i jadalni) w Szkole Podstawowej im. Janiny i Jana Dębowskich w Dębowicy przy Zespole Szkolno ? Przedszkolnym w Dębowicy.

W ramach realizacji zadania w szkole zakupiono wyposażenie niezbędne do sporządzania trzech posiłków dziennie tj. śniadań, obiadów i podwieczorków. Zakupione wyposażenie niezbędnie do obróbki wstępnej i cieplnej produktów to: stoły przyścienne, regały magazynowe, regały chromowane  stoły metalowe, stół ze zlewem, stół z basenem jednokomorowym, okap przyścienny z oświetleniem i wentylatorem, kotleciarka  z napędem elektrycznym, zmywarko-wyparzarka kapturowa, szafa chłodnicza, taboret gazowy, kuchnia gazowa, miesiarka planetarna, mikser spiralny. Pomieszczenia kuchni i jadalni zostały doposażone w nowe stoliki i krzesełka.
18 października 2022:

Skip to content