Dzień Babci i Dziadka w Trzebieszowie. :)

Dzieje się …

Dzieci z Gminnego Przedszkola w Trzebieszowie w miesiącu styczniu uroczyście obchodzili Dzień Babci i Dziadka. Każda grupa przygotowała specjalną uroczystość, na której gościli dziadkowie oraz w tym roku 2016 pierwszy raz pradziadkowie.

Jak co roku dzieci przygotowały część artystyczną- wiersze, piosenki, tańce oraz przedstawienia. W trakcie uroczystości była też wspólna zabawa z gośćmi, tańce, konkursy i oczywiście dla zwycięzców prezenty. Przedszkolaki podarowały swoim gościom własnoręcznie wykonane upominki, przekazywały życzenia oraz zaprosiły też na wspólny słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie byli wzruszeni i dziękowali za spotkanie.

W karnawale czas na bale ? wszyscy bawią się wspaniale, dlatego też przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Trzebieszowie bawiły się wspaniale 28 stycznia 2016r podczas Zabawy Karnawałowej. Na bal przybyło wiele bajkowych postaci. Były księżniczki, pszczółki,, wróżki, policjanci i wiele innych postaci. Dzień ten był dla naszych przedszkolaków dniem niezwykłym i magicznym a wspólna zabawa przyniosła im wiele radości. Tańcom, konkursom i zabawom nie było końca. Nie zabrakło również rodziców, którzy chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy. 

 

Skip to content