Dzień Niepodległości w Trzebieszowie – Msza Święta w kościele parafialnym

RADOSNA STRONA WOLNOŚCI

FOTOGALERIA ze MSZY SWIĘTĘJ

W dniu 11 listopada obchodziliśmy 99 rocznice odzyskania niepodległości. W tym tak ważnym dla nas, Polaków dniu świętowaliśmy modląc się podczas uroczystej Mszy Świętej za Ojczyznę.

Następnie mieszkańcy gminy uczestniczyli w uroczystej Gali w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzebieszowie, podczas której swoimi występami uświetnili uczniowie z SP w Trzebieszowie, Zespół Kropelki Rosy i Kabaret “Zaścianek”, który wystąpił z recitalem słowno-muzycznym. Całą uroczystość podsumował Pan dr Szczepan Kalinowski z Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim przedstawiając związki pomiędzy dwoma wielkim Polakami – Naczelnikami – T.Kościuszko i J. Piłsudskim.

FOTOGALERIA Z GALI

Na zakończenie naszego święta bawiliśmy się na II Balu Niepodległościowym.

FOTOGALERIA Z II BALU NIEPODLEGŁOŚCI

Fot. Marcin Mościcki, Sławomir Smolak

Skip to content