Dzień rodziny w Trzebieszowie

Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem przygotowują występy dla ukochanych Rodziców. W naszym Przedszkolu dzieci 31.05.2017r. przedstawiły programy artystyczne nie tylko dla Mam, a również dla Tatusiów obchodząc wspólnie ?Dzień rodziny?. Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Po występach dzieci, rodzice przygotowali niespodziankę dla swoich przedszkolaków wcielając się w role aktorów i wystawiając na scenie ?Rzepkę? Juliana Tuwima. Na zakończenie części artystycznej dzieci  wręczyli swoim rodzicom upominki.

FOTOGALERIA

Po występach przyszedł czas na radosny piknik w ogrodzie, gdzie czekały na wszystkich pyszne ciasta, owoce, napoje oraz gorące kiełbaski. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się popcorn, wata cukrowa oraz dmuchańce znajdujące się w ogrodzie przedszkolnym.
?Dzień rodziny? to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codzienności.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!

Skip to content