DZIEŃ SPORTU NA ORLIKU w Trzebieszowie

Dzień Sportu na Orliku to międzypokoleniowa, rodzinna impreza sportowo-rekreacyjna organizowana przez lokalnych animatorów sportu w ramach projektu Lokalny Animator Sportu 2017. Podczas zajęć dedykowanych dzieciom, młodzieży, dorosłym oraz seniorom zostanły przeprowadzone atrakcyjne i międzypokoleniowe zajęcia sportowe w dniu 09-09-2017.

Celem ogólnym wydarzenia było zapewnienie wszystkim uczestnikom zajęć na orliku ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży, możliwości uczestnictwa w wartościowych i atrakcyjnych formach aktywności ruchowej.

Cel szczegółowym buła promocja zdrowego trybu życia poprzez podejmowanie aktywności fizycznej, integracja wewnątrz i międzypokoleniowa, edukacja w zakresie nowych i atrakcyjnych ćwiczeń fizycznych oraz środowisk lokalnych, promocja klubów sportowych, lokalnych organizacji sportowych oraz infrastruktury orlik.

Prezentujemy fotorelację z wydarzenia.

 

FOTOGALERIA

 

Skip to content