Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości. ZAPROSZENIE

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Trzebieszowie oraz Wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis zapraszają do udziału w Gminnych Obchodach Narodowego Święta Niepodległości 

W ramach Święta Niepodległości organizatorzy przygotowali masę atrakcji  Obchody rozpoczną się o godzinie 11:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Parafii pw. Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Trzebieszowie  Następnie uczestnicy przejdą na pobliski skwer, gdzie odbędzie się uroczyste wciągniecie flagi na maszt przy akompaniamencie uczniów ze Szkoły Podstawowej w Celinach.

 

Popołudniu zaplanowano część sportowo-teatralną, która rozpocznie się o godzinie 15:30 na placu przy Szkole Podstawowej w Trzebieszowie, gdzie odbędą się I Gminne Biegi Niepodległości, a także spektakl ,,Teatru Żywego Ognia”, podczas którego będzie można podziwiać sztuczki z ogniem tj. żonglerkę, kręcenie, czy plucie prawdziwym ogniem.

ZAPRASZAMY

Skip to content