Szkoła Podstawowa w Mikłusach – I miejsce w ogólnopolskim konkursie – Najbardziej aktywny i efektywny Szkolny Klub Bezpieczeństwa

18 września 2019r. w Szkole Podstawowej im. ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach odbyła się uroczystość wręczenia nagród za zajęcie I miejsca  w ogólnopolskim konkursie ?Najbardziej aktywny i efektywny Szkolny Klub Bezpieczeństwa w roku szkolnym 2018/2019? Szkolnemu Klubowi Bezpieczeństwa ?Świetlik? działającemu   pod opieką pani Agaty Izdebskiej-Sierpień.

W uroczystości wzięli udział: pani Adela Karlińska- przedstawiciel Firmy Renault Polska, pani Agata Gajos- dyrektor zarządzająca ? Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, pani Ewa Domańska- dyrektor GZEAS w Trzebieszowie, pani Ewa Śledź ? dyrektor GOK i W w Trzebieszowie, pan Sławomir Smolak- sekretarz gminy , ks. Proboszcz Ireneusz Głowacki, pan Rafał Zdunek- GOK i W w Trzebieszowie, oraz dyrektor szkoły Marek Kulpa  uczniowie, rodzice i nauczyciele.

 

Część oficjalną rozpoczął dyrektor Marek Kulpa, który powitał gości przybyłych na uroczystość. Następnie uczniowie z klas I-II oraz V- VII przedstawili montaż słowno-muzyczny o tematyce ruchu drogowego oraz złożyli serdeczne podziękowania organizatorom konkursu.

 Po części artystycznej głos zabrały panie: Adela Karlińska i Agata Gajos, które podziękowały uczniom i opiekunowi za promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po czym  nastąpiło przekazanie głównej nagrody na ręce pana dyrektora ( laptopa i stojaków rowerowych).Nagrodzeni również zostali opiekun Klubu Bezpieczeństwa oraz 20 uczniów  biorących udział w konkursie. Dzieci otrzymały także  nagrody  od  władz gminy które przekazali: pani Ewa Domańska i pan Sławomir Smolak.

Na zakończenie uroczystości uczestnicy konkursu wraz z zaproszonymi gośćmi upamiętnili spotkanie wspólnym  zdjęciem.

FOTOGALERIA

Skip to content