I Rajd rowerowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

3 maja spod Domu Kultury w Trzebieszowie ruszył peleton rozpoczynając pierwszy Rajd rowerowy upamiętniający Święto Konstytucji 3 Maja.
 
Ponad 40 osobowa ekipa ruszyła drogami Gminy Trzebieszów ,sukcesywnie powiększając się o nowych dołączających kolejnych rowerzystów. W tym samym czasie z Celin wyruszyła równie liczna grupa osób pod eskortą strażaków z OSP Celiny.

FOTOGALERIA

W sumie na miejsce docelowe dotarło około stu rowerzystów. Mimo lekko padającego deszczu atmosfera była gorąca i sympatyczna.
 
Udało się przeprowadzić kilka wesołych konkurencji które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i przyniosły wiele uśmiechu i emocji.
Wszystkim uczestnikom udało się ukończyć ponad 25 km trasę .Już myślimy o kolejnym rajdzie. Zapraszamy wszystkich do udziału i kibicowania pozytywnie nakręconej grupie rowerowej z Gminy Trzebieszów.Do zobaczenia w trasie.

 

Skip to content