II RODZINNY FESTYN TRZEŹWOŚCI “Nie ulegam nałogom – żyję zdrowo” Zapraszamy 28 sierpnia.

Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje w dniu 28 sierpnia 2016 roku w Trzebieszowie Drugi Rodzinny Festyn Trzeźwościowy ?NIE ULEGAM NAŁOGOM – ŻYJĘ ZDROWO?.

Chcemy pokazać lokalnej społeczności, że można się świetnie, rodzinnie bawić bez alkoholu. Tych, którzy są dotknięci tym nałogiem chcemy przestrzec i zachęcić do życia w trzeźwości, przedstawiając świadectwa trzeźwiejących alkoholików. W programie przewidujemy liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych: konkursy dla dzieci i rodzin, dmuchane miasteczko, stoiska z lokalnymi potrawami, liczne pokazy, występy artystyczne oraz wiele innych niespodzianek. Świadectwo swoje przedstawi znany z wielu filmów aktor ? Pan Marcin Kwaśny.

         W imieniu Organizatorów Festynu zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o udzielenie nam wsparcia finansowego lub rzeczowego. My, zaś będziemy promować Państwa firmę.

Wsparcie finansowe prosimy kierować na konto:

BS Trzebieszów nr 46 9206 0009 0000 0130 2000 0010 z dopiskiem ?Festyn Trzeźwościowy?.

w sprawie wsparcia rzeczowego prosimy o kontakt z Panią Jadwigą Celińską pod nr tel. 25 796 03 83.

         Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

Skip to content