Inicjatywa lokalna w działaniu: II Bal Seniora w Gminie Trzebieszów

   

W dniu 16 listopada 2017 r. w Świetlicy Wiejskiej w Nurzynie odbył się II Gminny Dzień Seniora. Organizatorami tego dnia był Wójt Gminy Trzebieszów, Klub Aktywnych Mieszkańców Gminy Trzebieszów i Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie w ramach incjatywy lokalnej.

W spotkaniu uczestniczyło 230 seniorów. Uroczysty II Gminny Dzień Seniora otworzył Pan Wójt Mirosław Szekalis  wraz z Panią Jadwiga Celińska jedną z inicjatorek  balu.

Na rozpoczęcie balu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przeprowadzili wśród naszych gości akcję informacyjną o bezpiecznym poruszaniu się na drodze i stosowaniu kamizelek odblaskowych.

Podczas balu wystąpiło kilka grup wokalano-tanecznych m.in :

FOTOGALERIA

Rodzimy Kabaret ,, Zaścianek”-  działający przy GOKiW Trzebieszów,

Zespół Spiewaczy ,,Zorza” z Polskowoli

Kwartet ,,Harmonijkowe Echo” – panowie grający na organkach ustnych

Pan Adam Lorens- umilał seniorom wieczór grając na keyboardzie

Pan Łukasz Orzełowski- zapewniał na imprezie oprawę muzyczna i akustyczną.

Dodatkową atrakcja była fotobudka, która zapewnił bezpłatnie  seniorom Zarząd Straży OSP w Nurzynie

Nad przygotowaniem smacznych potraw czuwał Pan Grzegorz Jaszczuk, Panie z Klubu Aktywnych Mieszkańców Gminy Trzebieszów i mieszkanki z Nurzyny. wszystkim , którzy przyczynili się do organizacji II Gminnego Dnia Seniora – organizatorzy serdecznie dziękują.

A później była zabawa aż do końca …..

FOTOGALERIA

Skip to content