IV Gminny Dzień Seniora

Kolejna inicjatywa lokalna zakończona sukcesem. Od 4 lata z inicjatywy Wójta Gminy Trzebieszów Mirosława Szekalis mieszkańcy gminy mogą aktywizować się w swoich pasjach. Grupa mieszkańców zainicjowała gminne dni seniora. Był to strzał w 10. Corocznie ok. 200 seniorów bawi się na wspólnej zabawie integracyjnej z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Jest to ważna inicjatywa w naszej społeczności lokalnej, która organizuje grupa nieformalna Klub Aktywnych Mieszkańców Gminy Trzebieszów

FOTOGALERIA – TUTAJ

POWITANIE

Zabawie oprócz naszego DJ Rafała uświetniły występy KGW Kumpele z Gręzówki oraz Kabaret Zaścianek, który w tym roku obchodzi 15 lat swojego istnienia. 

Kabaret Zaścianek

KGW Kumpele z Gręzówki

a później uczestnicy bawili się aż do końca …

 

Skip to content