IV Rajd Pamięci Żołnierzy Wyklętych Trzebieszów – Szaniawy

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Trzebieszów i Wójt Mirosław Szekalis zapraszają do udziału w IV Rajdzie Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Rajd odbędzie się w sobotę 29 lutego.

Zapraszamy uczestników Rajdu już na godzinę 09:00 do Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie, gdzie wyświetlony zostanie film dokumentalny o Żołnierzach Niezłomnych. Następnie wszyscy uczestnicy rozgrzani ciepłą herbatą i gorącym kakao wyruszą do Szaniaw pod pomnik MITROPA. Tam odbędzie się część religijna rajdu, a także przedstawiony zostanie krótki rys historyczny. Po złożeniu wieńców zaprosimy wszystkich uczestników na ciepły posiłek przygotowany przez OSP Nurzyna.

Harmonogram – sobota, 29 lutego 2020
09:00 – 10:00 Film, ciepły poczęstunek w GOKiW
10:00 – 12:30 Trasa piesza Trzebieszów – Szaniawy
Skip to content