Klub Sportowy LESOVIA TRZEBIESZÓW – udana reaktywacja

Po udanej zmianie władz Klubu Sportowego “Lesovia Trzebieszów” o czym informowaliśmy we wrześniu  (patrz link) nowe władze we współpracy z Wójtem Gminy Trzebieszów oraz licznymi darczyńcami   6 grudnia zorganizowali turniej Mikołajkowy dla młodych piłkarzy.

Na ta chwilę Klub liczy ok. 40 zawodników i zawodniczek w rocznikach 2006-2009. Trenerami grup są Pan Andrzej Czubaszek (dyrektor Gimnazjum w Dębowicy) i Jacek Karwowski znany wszystkim z zajęc na ORLIK`u w Trzebieszowie. 

ZAPRASZAMY do Obejrzenia relacji z turnieju 

FOTORELACJA

Nowe władze Klubu wybrane we wrześniu na Walnym Zgromadzeniu Członków to:

Zarząd Klubu

 

 

Komisja Rewizyjna

Po 5-letnim przestoju nowe władze planują reaktywację klubu zaczynając od drużyn piłkarskich dzieci w rocznikach 207-2009. Na obecna chwilę w klubie bierze udział w zajęciach sportowych 40 dzieci.

Skip to content