Kobieta Roku Gminy Trzebieszów 2021

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Trzebieszowie, a także Wójt Mirosław Szekalis zapraszają kobiety z terenu gminy Trzebieszów do udziału w plebiscycie “Kobieta Roku Gminy Trzebieszów 2021”.

W tegorocznej edycji plebiscytu, wzorem poprzedniego roku, konkurs odbędzie się bez podziału na kategorie. Ponadto mogą w nim wziąć udział również te kobiety, które w poprzednich latach brały już udział w plebiscycie, a także te kobiety, które w nim wygrywały. Swoje kandydatki mogą zgłaszać m.in. sołtysi, radni, przedsiębiorcy, placówki oświatowe, Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszenia, a także grupy nieformalne, pod warunkiem zebrania co najmniej 3 podpisów.
 
Organizatorzy oczekują na zgłoszenia do 8 marca do godziny 15:00. Można ich dokonywać osobiście w Gminny Ośrodku Kultury w Trzebieszowie, a także drogą elektroniczną. W obu tych przypadkach potrzebny będzie formularz zgłoszeniowy. Wręczenie statuetek i nagród odbędzie się podczas uroczystych obchodów Gminnego Dnia Kobiet, które w tym roku wyjątkowo odbędą się 25 kwietnia i połączone będą z Gminnym Przeglądem Kół Gospodyń Wiejskich. Wyjątkowy termin organizacji gali plebiscytu związany jest z planowanymi obostrzeniami obowiązującymi jeszcze na początku marca.
Skip to content