Kolejne granty LGD przyznane rozwój społeczności lokalnej.

Czwartek, tj. 19 kwietnia 2018 r., był bardzo ważnym dniem dla LGD ?RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI?. W imieniu LGD Pani Sylwia Romańska-Węzik – Prezes Zarządu oraz Pani Kinga Szerszeń – Wicepres Zarządu miały przyjemność podpisać i wręczyć sześciu lokalnym organizacjom umowy na realizację inicjatyw związanych z kultywowaniem tradycji i historii obszaru LGD.

Z Gminy Trzebieszów OSP Trzebieszów otrzymało dofinansowanie w wysokości 30 000 zł  na  zakup instrumentów muzycznych przez OSP Trzebieszów.

Celem operacji jest wzrost zaangażowania społeczności lokalnych w działania kultywujące lokalną tradycję i historię poprzez rozszerzenie repertuaru o tradycyjne utwory muzyczne a także podniesienie jakości życia społeczności lokalnej oraz podniesienie poziomu atrakcyjności wydarzeń promocyjnych i kulturalnych na obszarze LGD poprzez rozszerzenie repertuaru Orkiestry Dętej działającej przy OSP Trzebieszów.

Gratulujemy wnioskodawcom ich pomysłowości, wytrwałości, a czasami wręcz determinacji.

Skip to content