Kolejny sukces uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mikłusach.

Kolejny sukces uczniów ze Szkoły Podstawowej w Miklusach.

W Szkole Podstawowej im. ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach działa Szkolny Klub Bezpieczeństwa Świetlik. Prowadzi go pani Agata Izdebska  Sierpień. Klub zdobył I miejsce w ogólnopolskim konkursie Kolejowe ABC Podróżuj, zwiedzaj, odkrywaj dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski.

Główną nagrodą jest pięciodniowa zielona szkoła na Pojezierzu Gnieźnieńskim w terminie 14 października – 18 października 2019 r. W jej trakcie uczniowie skorzystają z popularnych atrakcji turystycznych, wezmą udział w grach, warsztatach, a także w specjalnych zajęciach realizowanych w ramach projektu Kampania Kolejowe ABC dotyczących bezpieczeństwa na obszarach kolejowych. Organizatorem konkursu jest Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie.

Skip to content