KONFERENCJA pn. PRZEZ WSPÓŁPRACĘ DO SUKCESU – JAK SKUTECZNIE BUDOWAĆ PARTNERSTWA LOKALNE?

 

Wójt Gminy Trzebieszów zaprasza org. pozarządowe, członków OSP i KGW do udziału w konferencji. 


Lokalna Grupa Działania ?RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI? zaprasza do Centrum Społeczno-Kulturalnego w Starych Kobiałkach w dniu 18 czerwca 2019 w godz. 10.00 – 14.00 na konferencję PRZEZ WSPÓŁPRACĘ DO SUKCESU ? JAK SKUTECZNIE BUDOWAĆ PARTNERSTWA LOKALNE?.

Gościem konferencji będzie Pani Karolina Suska zajmująca się zarządzaniem wiejską instytucją kultury, animacją (nie tylko kultury), rozkręcaniem lokalnej współpracy oraz udowadnianiem, że u nas/u was też można. Ze względów organizacyjnych prosimy o przysyłanie formularzy zgłoszeniowych na konferencję do 12 czerwca 2019 r. na adres mailowy: [email protected]

Program konferencji >>>

Formularz zgłoszeniowy >>>

Jednocześnie przypominamy, iż LGD ?RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI – ogłosiła konkurs na najciekawszą inicjatywę Ziemi Łukowskiej? (w ostatnich 3 latach, tj. od 18.03.2016 r., finansowaną z różnych środków, nie tylko PROW). Celem konkursu jest aktywizacja społeczności lokalnej oraz promocja najbardziej aktywnych podmiotów, które podejmują działania na rzecz społeczności lokalnej. Skierowany jest do organizacji pozarządowych, klubów seniora, sołectw, a także grup nieformalnych mających siedzibę na obszarze LGD RAZEM. Przewidziane nagrody pieniężne! Szczegóły na stronie www.lgdrazem.pl, zakładka aktualności. Na formularze zgłoszeniowe na konkurs czekamy tylko do 7 czerwca 2019 r.

Skip to content