Konkurs dla mieszkańców województwa lubelskiego pt. ?Spisowe sudoku? Kto pierwszy, ten lepszy

 
 
Konkurs dla mieszkańców województwa lubelskiego pt. ?Spisowe sudoku?
Kto pierwszy, ten lepszy?
Cel konkursu:
? poszerzenie wiedzy na temat statystyki publicznej i Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wśród użytkowników obserwujących profil Organizatora na Facebooku zamieszkujących województwo lubelskie;
? poszerzenie wiedzy na temat statystyki publicznej i Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, który trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. i stanowi najobszerniejszą informację statystyczną o ludności i jej warunkach życia;
? rozwój umiejętności, takich jak zdolność logicznego myślenia i liczenia.
ZAPRASZAMY? Rozwiąż łamigłówkę, regulamin konkursu oraz zadanie konkursowe do pobrania tutaj ?https://lublin.stat.gov.pl/…/konkursy-nsp-2021/konkurs–/
Laureatami każdej edycji konkursu zostanie pierwszych 5?? osób, które nadeślą poprawne rozwiązanie zadania konkursowego.
?Do wygrania atrakcyjne nagrody! Powodzenia ?
Skip to content