Kuchnia pachnąca tradycją ? spotkanie 2 – W krainie ziemniaka

8 czerwca 2016r. odbyły się w Celinach drugie warsztaty kulinarne projektu ?Kuchnia pachnąca tradycją? – projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Uczestniczki podczas tego spotkania przygotowały potrawy z ziemniaka:

   Celem tego projektu było podtrzymywanie i upowszechnianie kulinarnej tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, ochrona i promocja zdrowia a także zagospodarowanie czasu wolnego.

   Osoby zaangażowane w projekt zarażały energią i motywacją do działania. Swoją wiedzą i talentem dzieliły się z innymi, a także, jako wolontariuszki pomagały w organizacji zadań realizowanych w ramach projektu.

FOTOGALERIA

Skip to content