Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z matematyki z Dębowicy

Adrian Szczygielski z klasy  III b uczeń  gimnazjum w Dębowicy, jako jedyny z powiatu łukowskiego został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z matematyki.
Do tytułu laureata  uprawnia zdobycie co najmniej  80 % pkt , Adrian zdobył 88 % pkt. Dzięki  wysokiemu wynikowi w konkursie o zasięgu wojewódzkim będzie on zwolniony z części egzaminu gimnazjalnego  – matematyki, z którego uzyska maksymalną liczbę punktów. Ponadto na koniec roku szkolnego z tego przedmiotu otrzyma ocenę celującą. Nauczycielką matematyki Adriana jest p. Bożena Krasuska.

        W historii Gimnazjum w Dębowicy laureatami z matematyki był Daniel Krasuski – nauczyciel przygotowujący    p. Bożena Krasuska.

      Zachęcamy innych uczniów, żeby podjęli wysiłek i brali udział w różnych konkursach to się opłaca.

Skip to content