Marszałek Województwa Lubelskiego uruchomił program ?Warto być Polakiem?.

2 maja 2020 r. Marszałek Województwa Lubelskiego uruchomił program ?Warto być Polakiem?.

 

Celem akcji jest pielęgnowanie polskości, ochrona narodowego dziedzictwa, przypomnienie ważnych wydarzeń i rocznic z historii Polski a także pokazanie tego co dobre i piękne w historii naszego kraju, z wyszczególnieniem województwa lubelskiego. Marszałek Województwa Lubelskiego dofinansuje projekty, pomysły oraz inicjatywy, które wpiszą się w założenia programu. Uczestnikami akcji i zarazem organizatorami wydarzeń mogą być organizacje społeczne, osoby prywatne i firmy komercyjne, które mogą wystawić dokument finansowy (faktura, rachunek). Wnioskodawcą nie może być jednostka samorządu terytorialnego.

Gorąco zachęcamy do przekazania informacji wszystkim osobom i instytucjom, które mogą być zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu.

Pełna informacja na temat akcji ?Warto być Polakiem?: https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/rozpoczynamy-akcje-warto-byc-polakiem/

Skip to content