Masz fajny pomysł, chcesz zrobić coś w swoje miejscowości, świetlicy czy w szkole? Przyjdź do nas 20 stycznia …

Masz fajny pomysł, chcesz zrobić coś w swoje miejscowości, świetlicy czy w szkole? Ten konkurs jest dla Ciebie! W ramach projektu “Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie”, do rozdania jest bowiem projekty, których kwota pojedynczego dofinansowania wynosić będzie od 2 do 5 tys. zł

Konkurs jest skierowany do młodych stowarzyszeń i grup nieformalnych oraz grup samopomocowych, rad sołeckich. By zapoznać wszystkich chętnych do udziału w konkursie z jego zasadami, w środę, 20 stycznia, zostanie zorganizowane spotkanie informacyjne . Odbędzie się ono w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebieszowie o godzinie 15.00

20 stycznia w Urzędzie Gminy Trzebieszów

o godzinie 15.00

zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Instytucji organizującej konkurs. Podczas spotkania omówimy jak przygotować dobry wniosek, który może skutkować uzyskaniem dotacji
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: od 1 lutego do 28 lutego 2016 r., do godziny 23:59. Wnioski można składać WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na http://www.lubelskielokalnie.lbl.pl/
Przed ostatecznym złożeniem wniosku można wcześniej go skonsultować i uzyskać porady. Warto także odbyć szkolenie zakresu przygotowania wniosku.
W gminie Trzebieszów – wsparcie w przygotowaniu wniosków:

Katarzyna Krupska Grudzień – na co dzień zajmująca się przygotowywaniem projektów oraz

Sławomir Smolak – Sekretarz Gminy Trzebieszów, ekspert oceniający w Ministerstwie Rodziny, Pracy  i Polityki Społecznej  projekty FIO
więcej na Gmina Trzebieszów i archiwum.trzebieszow.gmina.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skip to content