Mistrzostwa Europy w Tańcach WADF

        W dniach 6-7 maja odbyły sie Mistrzostwa Europy WADF w tańcu Jazz Dance i Show Dance w Płocku – “World & European Championships 2016 Płock”. Uczennica  Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dębowicy – Ewelina Celińska-Mysław pokazała swe umiejętności wraz z zespołem, w którym tańczy – Szkołą Tańca do Caro Dance  Łuków. Ewelina wraz z siedmioma koleżankami  zajęła 6 miejsce w Europie w kategorii “Mini Formation Jezz Dance Juniors 12-15”.   

FOTOGALERIA

       Poprzednim sukcesem są Mistrzostwa Polski w tańcu Jazz Dance i Show Dance  Białych Błotach, które odbyły się 19-20 marca. Dziewczyny w 8 osobowym składzie  zajęły 3 miejsce w kategorii Mini Formacja Jazz Dance Juniorzy 12-15, zdobywając tym samym tytuł II Wicemistrza Polski.

         Ewelinie i jej zespołowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content