NAGRODA W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM “112- POMOC, NIE ZABAWA” ALEKSANDRY KONIECZNEJ Z CELIN.

 

Aleksandra Konieczna, uczennica klasy II Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszkówny w Celinach została nagrodzona w konkursie wojewódzkim “112 – pomoc, nie zabawa” organizowanym przez   Wojewodę Lubelskiego Pana Lecha Sprawkę oraz kierownika Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Lublinie Pana Jarosława Szymczyka.

Celem konkursu było  promowanie działania numeru alarmowego 112, kształtowanie postaw pozwalających na właściwe korzystanie z numeru alarmowego 112 oraz rozwijanie twórczych zdolności dzieci i młodzieży.

Na konkurs wpłynęło ponad 2100 dzieł młodych artystów. Praca uczennicy z Celin wzbudziła zainteresowanie jury niecodzienną techniką wykonania.

        W związku z  otrzymaniem nagrody  Aleksandra Konieczna została zaproszona wraz z nauczycielem opiekującym się pracą ? Panią Urszulą Goławską  na galę rozdania nagród, która odbyła się dnia 24 marca 2023r.  o godzinie 12:30 w siedzibie Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Lublinie.

Gratulujemy  sukcesu Oli oraz opiekunowi Pani Urszuli Goławskiej.

więcej zdjęć na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/trzebieszow

Skip to content