Nasi wśród najlepszych w ogólnopolskim konkursie ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM” Fundacji Banku Ochrony Środowiska

Uczniowie klasy II  Szkoły Podstawowej w Trzebieszowie pod kierunkiem Pani Jadwigi Galińskiej  stanęli na podium w konkursie “Zdrowo Jem, więcej wiem”

W kategorii Jesień dzieci zajęły 2 miejsce zaś w kategorii GRAND PRIX trzecie miejsce. GRATULUJEMY

FOTOGALERIA

 

PROJEKT “ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM” to projekt realizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w trosce o zdrowie młodego pokolenia. Projekt ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.

 

Konkurs prowadzimy już od ponad 5 lat, kierując się troską o zdrowie młodego pokolenia. Teraz, bogatsi w doświadczenia i z ulepszoną ofertą rozpoczynamy VI edycję projektu.

PROJEKT “ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM” TO:

  • bogata oferta edukacyjna dla klas 0-III szkół podstawowych,
  • wieloaspektowy, spójny projekt doskonale wpisujący się w podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej,
  • rzetelna wiedza naukowa na temat zdrowego odżywiania i roli aktywności fizycznej podana w przystępny i nieszablonowy sposób ? oprócz materiałów przygotowanych na lekcje oferujemy pogłębioną wiedzę, która nieustannie jest uzupełniana, zgromadzoną w portalu www.aktywniepozdrowie.pl w postaci ponad 300 artykułów,
  • wiele wartościowych nagród ? dla nauczycieli, dzieci oraz szkół ? z najcenniejszą, naszym zdaniem, nagrodą ?główną? dla wszystkich osób, które zaangażują się w ten projekt, jaką jest możliwość zmiany dotychczasowego stylu życia na zdrowszy i bardziej aktywny ruchowo.
Skip to content