Nowa plac zabaw z siłownią na Trzeciaku.

Wrzesień 2018 . Stowarzyszenie Aktywny Trzeciak realizuje projekt pt Rozwój ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w miejscowości Trzebieszów. Celem projektu  jest utworzenie placu zabaw  przy świetlicy wiejskiej w Trzebieszowie oraz siłowni napowietrznej. Nowy plac zabaw i siłownia działa już działa.  ZAPRASZAMY

Budowa placu zabaw i siłowni napowietrznej realizowana w ramach projektu grantowego pt. ?Rozwój infrastruktury i usług w zakresie turystyki i rekreacji na obszarze LGD “RAZEM” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 ?Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność? Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Skip to content