Ogłoszenie konkursu grantowego – 5000 zł na lokalne działania

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłasza KONKURS GRANTOWY

w ramach projektu “Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO”

W ramach konkursu wspierane będą projekty obejmujące działania w dowolnej ze sfer pożytku publicznego oraz na rozwój młodych organizacji pozarządowych zarejestrowanych na terenie woj. lubelskiego.

O dotacje w łącznej kwocie 476.200 zł mogą ubiegać się organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie woj. lubelskiego.

Maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego projektu może wynieść 5.000 zł.

Program adresowany jest do:
– młodych organizacji pozarządowych,
– grup nieformalnych,

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ:

od 1 lutego do 28 lutego 2016 r., do godziny 23:59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW:

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Sekretarzem Gminy !!!
wnioski można składać WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.lubelskielokalnie.lbl.pl (duży czerwony przycisk “ZŁÓŻ WNIOSEK”)
KONSULTACJE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy wcześniej go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały w okresie naboru wniosków i będa prowadzone przez Mobilnych Animatorów i Zespół Projektowy.
Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSOWYM Można również zobaczyć wniosek w formie dokumentu tekstowego WORD.
Wniosek w tej formie zamieszczamy jedynie poglodowo – nie przyjmujemy wniosków wypełnionych na formularzu w WORD-zie. Budżet znajądą państwo we wniosku można jednak pobrać go TUTAJ. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu przygotowania wniosku.

Skip to content