OSP Karwów najlepszy w powiecie

Strażacy ochotnicy z Karwowa oraz ich koleżanki z Ksawerynowa okazali się najlepszymi podczas IX Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP.
Niedzielne zawody zorganizowano na stadionie w Krzywdzie. 4 czerwca na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krzywdzie odbyły się IX Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP. Zawody przeprowadzono w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7×50 m z przeszkodami i oraz tzw. ćwiczeniu bojowym, polegającym na rozwinięciu na czas linii wodnej i trafieniu strumieniem wody w określony cel.

W rywalizacji wzięło udział 27 drużyn strażackich w tym 5 kobiecych. W tym roku najlepszymi okazali się strażacy z OSP w Karwowie, uzyskując w klasyfikacji generalnej czas 93,9 sek. W zawodach wyprzedzili oni drużynę OSP z Biard (95,5 sek) oraz Wólki Świątkowej (103,9 sek). Natomiast wśród kobiet zwycięstwo odniosły przedstawicielki OSP w Ksawerynowie, uzyskując w dwóch konkurencjach łączy czas 123,1 sekund. Panie pokonały w ?generalce? drużyny kobiece OSP ze Świderek (128,7 sek) oraz Gręzówki (134,4 sek).

Drużyny męskie

  1. OSP Karwów
  2. OSP Biardy
  3. OSP Wólka Świątkowa.
 
WIĘCEJ: FOTOGALERIA
Skip to content