Pani Stefania Zając ma już 100 lat.

100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Stefania Zając z miejscowości Trzebieszów Drugi, która 2 października  2022 r. obchodziła swoje 100 urodziny.

Z tej okazji gratulacje i życzenia zdrowia, kolejnych długich lat życia w gronie kochającej rodziny, pomyślności oraz cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego, a także nieustającej pogody ducha Dostojnej Jubilatce złożyli wręczając bukiet kwiatów i upominki Wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renata Nowik.

 

Wójt Gminy Trzebieszów odczytał i przekazał na ręce Pani Stefanii Zając okolicznościowy list gratulacyjny Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.


Pani Stefanii składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

 

Skip to content