PKS Łuków przywraca “normalny” rozkład jazdy

Wójt Gminy Trzebieszów informuje
Od dnia 22.10.2020 r. zostaje przywrócony normalny rozkład jazdy PKS Łuków, jaki obowiązywał od dnia 1.10.2020 r.
(do pobrania tutaj: http://pks.lukow.pl/uwaga-nowy-rozklad-jazdy/)

Należy pamiętać, że zgodnie z obostrzeniami w ?strefie czerwonej? w transporcie publicznym obowiązuje ograniczenie liczby osób – zajętych może być 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. liczby wszystkich miejsc. Za wszystkie niedogodności przepraszamy.

Pomimo uruchomienia zawieszonych kursów zastrzegamy możliwość zmian w rozkładzie jazdy w razie pojawienia się trudności kadrowych i organizacyjnych związanych z warunkami epidemiologicznymi i obostrzeniami na terenie powiatu.
O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.
Polub naszą stronę, żeby otrzymywać najświeższe informacje?
Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod nr. telefonu:
25 798 22 40
Skip to content