Podlasie24.pl – Dzień Rodziny w Trzebieszowie

Rodzice uczniów z Gimnazjum w Trzebieszowie zostali zaproszeni na Dzień Rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość odbyła się 20 maja. Uczniowie chętnie prezentowali przed rodzicami swoje artystyczne talenty.

Każda okazja jest dobra, by spotkać się i wspólnie spędzić czas z rodziną. Z takiego założenia wyszli uczniowie i nauczyciele Gimnazjum w Trzebieszowie, którzy 20 maja zorganizowali Dzień Rodziny. Spotkanie rozpoczęła dyrektor Małgorzata Kurowska, która mówiła o rodzinie jako symbolu najwyższych wartości, takich jak miłość, bezpieczeństwo, odpowiedzialność. Nie zabrakło życzeń dla rodziców i podziękowań za trud wychowania.

Specjalnie na ten dzień uczniowie przygotowali część artystyczną. Recytowali poezję i wystąpili z krótką scenkę humorystyczną ?Grunt to rodzinka?. Był również upominek muzyczno-wokalny od szkolnego zespołu ?Jagiellonki? i solistek. Rodzice otrzymali też od swoich dzieci własnoręcznie wykonane upominki.

Dzień Rodziny przygotowali: Agnieszka Kurowska, Agata Sierpień i Mariusz Gajda. W koncercie wzięli udział: recytatorzy z klasy IA: Anna Rzążewska, Jakub Izdebski, Paweł Izdebski i Karolina Saczuk, z klasy IIA: Marianna Rzążewska, z klasy IIC: Eliza Głuchowska, Katarzyna Jastrzębska, Zuzanna Sobiczewska i Kinga Krasuska. Na cenie wystąpił również zespół wokalno – instrumentalny w składzie: Izabela Dębowska (gitara), Karolina Matejek (perkusja), Wojciech Turski (gitara basowa), Izabela Wierzejska (wokal, saksofon), Katarzyna Wysokińska (instrument klawiszowy) oraz solistki: Izabela Wierzejska, Julia Wierzchowska i Agnieszka Zdanowska.

WIĘCEJ
 
Skip to content