Podlasie24.pl – Zapowiedź otwarcia tunelu w ulicy Międzyrzeckiej w Łukowie

Już wiadomo,  że otwarcie tunelu nastąpi nie wcześniej niż w czerwcu br.

 

Jak poinformował nas burmistrz Dariusz Szustek wszystko wskazuje na to, że w piątek 13 maja nastąpi otwarcie tunelu pod wiaduktem kolejowym w ulicy Międzyrzeckiej w Łukowie. Na ten dzień wyznaczono odbiór techniczny tunelu.

Z PKP PLK S.A. do burmistrza miasta wystosowane zostało pismo o wyznaczenie członków do udziału w pracach komisji odbioru częściowego/techniczno wiaduktu kolejowego (tunelu drogowego) w ulicy Międzyrzeckiej. Termin spotkania komisji wyznaczono na piątek 13 maja na godzinę 10.00. Jeżeli komisja dokona pozytywnej oceny wykonanych prac będzie to oznaczało, że tunel drogowy pod wiaduktem kolejowym zostanie oddany do użytku.

Zdjęcie: Archiwum Podlasie24
AKup  [MSz]

Skip to content