Podziękowania i nagrody Rolnika Roku 2017

Dożynki to czas także podziękowań dla naszych rolników. Po raz pierwszy ogłoszony został konkurs na Rolnika Roku 2017, którego zgłaszały poszczególne sołectwa.   Kapituła konkursu pod przewodnictwem Wójta Mirosława Szekalis przyznała wyróżnienie wszystkim rolnikom zgłoszonym przez poszczególne sołectwa, tj. :

FOTOGALERIA

Każdy z rolników otrzymał polar ufundowany przez naszego współorganizatora:

FOTOGALERIA

Nagrody dla Rolnika Roku ufundował Wójt Gminy Trzebieszów i LGD Razem

Podczas Dożynek Gminno-Parafialnych w Szaniawach  nie zabrakło podziękowań władz gminy dla podmiotów i osób współpracujących na rzecz rozwoju naszej gminy. Wójt Mirosław Szekalis szczególne podziękowania złożył dla: 

Konstantego StrusaHonorowego Obywatela Gminy Trzebieszów, PKS Łuków SA, Nadleśnictwa Łuków, Banku Spółdzielczego  w Trzebieszowie, GS w Trzebieszowie. Marka Zdanowskiego  i Jana Zdanowskiego ZM Wierzejki, Rafała Osińskiego Lewiatan, Protechnika Łuków Sp. z.o.o, Jerzego Płudowskiego AGROTOP, Jerzego Kłopotek i Janusza Kłopotek, Zdzisława Mościckiego, Adama Kłopotek z Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Szaniawach-Matysach, Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Szaniawach-Poniatach, Rady Sołeckiej wsi Szaniawy-Matysy, Rady Sołeckiej wsi Szaniawy-Poniaty, Państwa Ewy i Artura Szczygielskich, Elżbiety i Wojciecha Szmulik, Małgorzaty Bogusz Kierownika  Delegatury w Białej Podlaskiej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, Jadwigi Celińskiej Dyrektora GOKiW w Trzebieszowie, Danuty Kornas Dyrektora Szkoły Podstawowej w Szaniawach-Matysach, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  Oddział Regionalny w Lublinie – placówka terenowa w Łukowie, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa –  Biuro powiatowe w Łukowie, Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli za wsparcie o pomoc w organizacji dożynek w Gminie Trzebieszów.

Szczególne podziękowania dla Lokalnej Grupy Działania RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI – współorganizatora i fundatora nagród dla rolnika roku 2017

FOTOGALERIA

Skip to content