Reprezentacja z Szaniaw wystartowała w Pucharze Lubelszczyzny Nordic Walking

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Szaniawach, pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego Iwony Perczyńskiej, wzięli udział w pierwszym etapie Pucharu Lubelszczyzny w Nordic Walkingu. Zawody odbyły się 16 kwietnia w Białej Podlaskiej.

W pierwszym etapie Pucharu Lubelszczyzny w Nordic Walkingu wzięło udział prawie trzystu zawodników rywalizujących w różnych kategoriach.  Wśród nich pojawili się uczniowie Szkoły Podstawowej w Szaniawach pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego pani Iwony Perczyńskiej. Reprezentanci szkoły wraz z opiekunką wystartowali na dystansie 5 kilometrów. Trasa marszu wiodła poprzez Park Radziwiłłowski. Wszystkim zawodnikom udało się dotrzeć do mety w całkiem dobrym czasie. Każdy uczestnik zawodów po przejściu linii mety otrzymał pamiątkowy medal. W kategorii mężczyźni do lat 18 na II miejscu został sklasyfikowany Jakub Zarzycki. Odebrał puchar i nagrodę rzeczową.

 
 

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Szaniawach już przygotowują się do kolejnego startu w Pucharze Lubelszczyzny. W maju wybierają się do Lubartowa.

źródło: AKup/Łuków/DJ

http://podlasie24.pl/lukow/sport/reprezentacja-z-szaniaw-wystartowala-w–pucharze-lubelszczyzny-1bf50.html
Skip to content