Sposób funkcjonowania Urzędu Gminy Trzebieszów od 22 marca

Wójt Gminy Trzebieszów informuje:
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy oraz pracowników Urzędu Gminy Trzebieszów zwracam się z uprzejmą prośbą o ograniczenie od dnia 22.03.2021 r. wizyt w siedzibie Urzędu do niezbędnego minimum. Zachęcam do kontaktów za pomocą poczt e-mail, telefonicznie lub przez platformę ePUAP. Szczegółowe dane kontaktowe dostępne na stronie internetowej gminy archiwum.trzebieszow.gmina.pl  oraz Biuletynie Informacji Publicznej. Poza tym pracujemy normalnie…

OPŁATY:
W przypadku konieczności dokonania płatności administracyjnych lub innych związanych np. z gospodarką odpadami komunalnymi czy podobnymi zachęcamy do korzystania z bankowości elektronicznej.

Wpłat należy dokonywać na rachunki gminy w Banku Spółdzielczym w Trzebieszowie:

DANE do FAKTURY: Gmina Trzebieszów, Trzebieszów Drugi 89, 21-404 Trzebieszów, NIP: 825-206-49-43, REGON: 711582517, Kod terytorialny: 0611092

Skip to content