Spotkanie w Nurzynie na temat zagospodarowania oczka wodnego jako przykład łagodzenia zmian klimatycznych.

27 lipca Wójt Gminy Trzebieszów wraz z pracownikami Lokalnej Grupy Działania  Razem z Łukowa spotkali się  się z mieszkańcami sołectwa Nurzyna celem omówienia nowego projektu jaki będzie realizowany w najbliższych miesiącach w sołectwie Nurzyny. .

Deszcz uniemożliwił spotkanie przy oczku wodnym, ale mieszkańcy nie zawiedli i wspólne zaplanowanie robót niezbędnych do zagospodarowania przyrodniczego oraz edukacyjnego oczka wodnego odbyło się w sali OSP Nurzyna.

Lokalna Grupa Działania Razem wygrała konkurs  ? Razem dla klimatu ?  Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa. W ramach projektu zostanie dofinansowany projekt pt. Przyrodnicze i edukacyjne zagospodarowanie oczka wodnego w Nurzynie jako przykład łagodzenia zmian klimatycznych.
 
Skip to content