Tłusty czwartek w Klubie Aktywnych Mieszkańców Gminy Trzebieszów

FOTOGALERIA

04 lutego 2015 r w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku odbyło się kolejne zebranie Klubu Aktywnych Mieszkańców Gminy Trzebieszów. Spotkanie połączono z ,,Tłustym czwartkiem”, uczestnicy własnoręcznie przygotowali pączki, faworki i róże karnawałowe. Zaproszonym gościem była Pani Ewa Dębińska- psychoterapeutka z Łukowa. Poprowadziła prelekcję na temat zdrowego stylu życia i motywowania do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na spotkaniu obecni byli Pan Wójt Gminy Trzebieszów  Mirosław Szekalis i Pan Sekretarz Gminy Sławomir Smolak. Spotkanie odbyła się w przyjemnej atmosferze.

W dalszej części zebrania wybrano 3 osoby do reprezentacji tej grupy.

Grupa wraz Sekretarzem Gminy zamierza przygotować wniosek na Dzień Seniora w Gminie Trzebieszów do FIO Lubelskie Lokalnie, oraz zorganizować wyjazd do Nałęczowa dla seniorów z gminy. Zapraszamy do współpracy, bo warto być seniorem – I MOŻE BYĆ SUPER 🙂

Skip to content