Trening Nordic Walking pod okiem mistrza

W dniu 11 maja 2016r. uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej im. ks. biskupa Junoszy Szaniawskiego w Szaniawach pod opieką nauczyciela w-f  pani Iwony Perczyńskiej wzięli udział w specjalistycznym treningu NORDIC WALKING, który poprowadził Pan Krzysztof Człapski mistrz Polski i wicemistrz Europy.

Trening zorganizowany został  przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, i współudziale Stowarzyszenia ?Aktywni z Pasją?.

Celem warsztatów było poznanie i doskonalenie prawidłowej techniki Nordic Walking. Po zajęciach warsztatowych prowadzący zorganizował mini-rajd po parku łukowskim. W kategorii dzieci wszystkie miejsca na podium zajęli uczniowie naszej szkoły ? I miejsce Kewin Kozłowski, II miejsce Kuba Zarzycki i miejsce trzecie Julia Trochym. Prowadzący przekazał wszystkim uczestnikom swój optymizm, pasję i dobry humor. Była super atmosfera, była radość i miło spędzony czas. Na koniec wręczono upominki i gadżety ufundowane przez PSNW, Urząd Miasta Łuków, Starostwo Powiatowe Łuków. 

 

Składamy serdeczne podziękowania mamom – pani Annie Zalewskiej i pani Monice Kozłowskiej za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu. /Mamy nadzieję, że Panie się również dobrze bawiły!/

Skip to content