Trzebieszów też chodzi. Nordic Walking na roztoczu

Trzebieszów też chodzi. Zajęcia nordic walking KS Lesovia Trzebieszów na Roztoczu Środkowym, w Szczebrzeszynie i Zwierzyńcu. Tym razem młodzi zawodnicy NW z Szaniaw uczyli dorosłych techniki nordic walking. Najstarsza uczestniczka miała 75 lat.

Szczebrzeszyn otacza od zachodu prawdziwy labirynt wąwozów lessowych, w którym łatwo się zagubić, choć prowadzą tu ścieżki i szlaki turystyczne. To wspaniałe miejsce na piesze wędrówki, przejażdżki rowerowe, a nawet przejażdżki bryczką. Tym razem wyruszyliśmy na trasę z kijkami nordic walking . Po deszczu błotnista droga kleiła się do butów , więc przejście 10 km było nie lada wyzwaniem.  Ale daliśmy radę – napisała na naszym koncie FB Pani Maria Chromińska, Sołtys Wólki Konopnej. 

FOTOGALERIA

FOTOGALERIA

Zajęcia dofinansowane w ramach projektu  Upowszechnianie sportu w środowisku wiejskim, konkurs  MSiT Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2017

 

Skip to content