TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET O PUCHAR WÓJTA GMINY TRZEBIESZÓW.

W dniu 11 kwietnia 2018 r. na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Trzebieszowie odbył się turniej piłki siatkowej kobiet o Puchar Wójta Gminy Trzebieszów. Do udziału w turnieju zgłosiły się 22 wspaniałe, sympatyczne i urocze panie, które rywalizowały ze sobą w czterech drużynach.

FOTOGALERIA

Turniej został zorganizowany w ramach alternatywnej akcji mającej na celu rozwijanie i doskonalenie umiejętności siatkarskich oraz motywowanie i angażowanie kobiet do aktywnego uczestnictwa w sporcie powszechnym.

Wójt Gminy Trzebieszów Pan Mirosław Szekalis wręczył wszystkim Paniom okolicznościowe medale, a drużynie Niesamowite Fajterki puchar przechodni za zajęcie I miejsca w turnieju.

Kolejność miejsc:
I NIESAMOWITE FAJTERKI
II Dziewczyny PIORUNY?
III – Słodkie BŁYSKAWICE?
IV ATOMÓWKI Trzebieszów

Turniej zorganizowali i przeprowadzili animatorzy zajęć sportowych Rafał Zdunek i Jacek Karwowski.


Zapraszamy do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet, który odbędzie się w środę 11 kwietnia 2018 roku na sali gimnastycznej w Trzebieszowie.

W każdej drużynie dopuszcza się możliwość gry max 1 zawodnika płci męskiej, który uczestniczył przynajmniej raz w zajęciach treningowych organizowanych w ramach “Siatkówki Kobiet” w Gminie Trzebieszów.
System rozgrywek w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale ufundowane przez Gminę Trzebieszów.
ZAPRASZAMY!

Skip to content