Uroczyste wręczenie Statuetki Człowiek Roku Powiatu Łukowskiego dla Pani Anny Moscickiej

Podczas uroczystej Sesji Rady Gminy Trzebieszów, która odbyła sie w dniu 9 maja br. w świetlicy wiejskiej w Szaniawach-Poniatach przedstawicielki gazety Wspólnota Łukowska wręczyli Pani Annie Mościckiej Statuetkę CZŁOWIEKA ROKU.

FOTOGALERIA

Do życzeń dołączyli się przedstawiciele Gminy Trzebieszów z Wójtem Mirosławem Szekalisem i Przewodniczącym Rady Gminy Markiem Izdebskim na czele  oraz Wicewojewoda Lubelski Robert Gmitruczuk obecny na Sesji Rady Gminy z okazji otwarcia nowej wspólnej inwestycji, jaka została ukończona w Szaniawach Poniatach.

GRATULUJEMY SUKCESU I ŻYCZYMY NOWYCH AKTYWNOŚCI 🙂


POMÓŻ WYGRAĆ SIŁOWNIĘ W CELINACH.
Codziennie zagłosuj, a będzie siłownia w Celinach
na Szlaku Rowerowym Ziemi Łukowskie

WEJDŹ na
https://www.nestleporusza.pl/glosowanie
i głosuj codziennie

Skip to content