UWAGA: PODPISYWANIE UMÓW NA SOLARY i FOTOWOLTAIKĘ

Szanowni Państwo!

Wszystkie osoby, które zostały wylosowane do udziału w projekcie “Energia odnawialna w Gminie Trzebieszów” zapraszamy do podpisania umów użyczenia nieruchomości na montaż instalacji solarnej. Są one niezbędnym załącznikiem przygotowywanego projektu.

Podpisywanie umów będzie miało miejsce w dniach 11-15 kwietnia  2016 r w pokoju nr 12 w godzinach pracy urzędu.  Do pobrania: wzór umowy użyczenia – POBIERZ

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i dokumenty potwierdzające prawo do dysponowania nieruchomością. W przypadku współwłasności konieczna jest obecność wszystkich współwłaścicieli. W szczególnych przypadkach dopuszczalne jest upoważnienie notarialne lub indywidualnie ustalony termin podpisania umowy.

Osoby z listy rezerwowej, które zakwalifikują się do projektu zostaną powiadomione po 15 kwietnia.

Analogiczne umowy będą podpisywane z osobami deklarującymi chęć montażu instalacji fotowoltaicznych. W przypadku tych instalacji zostaną uwzględnione wszystkie chętne osoby.

W przypadku osób deklarujących chęć montażu obu instalacji umowy będą podpisywane równocześnie.

Osoby, które deklarują chęć montażu wyłącznie instalacji fotowoltaicznej zaprosimy na podpisywanie umów w późniejszym terminie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Krupską Grudzień tel. 573 996 925

Do pobrania: wzór umowy użyczenia – POBIERZ


Skip to content