Walentynki z Tygodnikiem Siedleckim

Uwaga zakochani! Pozostało już niewiele czasu, by wysłać życzenia dla swojej drugiej połówki i wygrać Walentynkową kolację! Życzenia można napisać na kuponie zamieszczonym w papierowym wydaniu TS i wysłać do redakcji (ul. Armii Krajowej 11, 080110 Siedlce) lub przesłać je SMS-em na nr 7248 (cena 2,46 zł za 1 sms), wpisując w treści: ?ts.” a potem wymyślone przez siebie życzenia (należy dodać miejscowość w jakiej mieszkacie).

Śpieszcie się! Życzenia można wysłać do 6 lutego, pod północy!

Najciekawsze zostaną nagrodzone romantycznymi kolacjami w najlepszych restauracjach naszego regionu! Wszystkie życzenia ukażą się na stronie www.tygodniksiedlecki.pl , a najoryginalniejsze także w wydaniu papierowym.

Zwycięzcy spędzą walentynkowy wieczór w najlepszych restauracjach naszego subregionu. 

Zakochanych z powiatu siedleckiego i łosickiego ugoszczą: Hotel& Restauracja Janusz, Hotel i Restauracja Kamienica oraz Hotel& Restauracja Villa Park. Laureaci z powiatu łukowskiego spędzą wieczór w Ośrodku Wypoczynkowym Miód i Lawenda w  Biardach oraz w Klubie Decybel w Łukowie. W Węgrowie zwycięzców ugości Hotel& Restauracja Everest. Zakochanych z powiatu garwolińskiego czeka wspaniała kolacja w Hotelu & Restauracji Sublin. Z kolei zwycięzcy powiatu sokołowskiego mają szanse wygrać kolacje w Restauracji Gama w Sokołowie Podlaskim i w Pałacu Ossolińskich w Sterdyni. Mieszkańcy powiatu mińskiego spędzą ten wieczór w Siedlcach. 

Skip to content