Wojewoda Lubelski w Trzebieszowie

14 kwietnia, w Niedziele Palmową z wizytą gościł w Trzebieszowie Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, który spotkał się z mieszkańcami naszej gminy. W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele samorządu wojewódzkiego, powiatowego i gminnego w osobach Ryszarda Szczygła  Radnego sejmiku województwa Lubelskiego, Małgorzaty Bogusz  kierownika Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej, Starosty Łukowskiego Dariusza Szustka, Wójta Gminy Trzebieszów Mirosława Szekalis  oraz Andrzeja Nurzyńskiego Przewodniczącego Rady Gminy Trzebieszów.

Na spotkaniu poruszane były następujące tematy: realizacja programów rządowych w kraju a w szczególności w Województwie Lubelskim, fundusz dróg samorządowych i bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania Województwa Lubelskiego.
Skip to content