Wójt Gminy Informuje: Skorzystaj z Punktów Informacyjnych EU na Lubelszczyźnie

Chcesz skorzystać z Funduszy Europejskich, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma on szanse na wsparcie ze środków Unii Europejskiej? A może po prostu nie wiesz, gdzie szukać odpowiednich informacji? Skorzystaj z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Bezpłatna fachowa pomoc

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) to placówki, zajmujące się pomocą w zakresie Funduszy Europejskich. Otrzymasz w nich darmową profesjonalną pomoc w tematyce nie tylko środków dostępnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego (RPO WL), lecz także z Krajowych Programów Operacyjnych. Pozwala to na poznanie całego spektrum możliwości i wybór odpowiedniej drogi do realizacji Twojego pomysłu.

Znajdź placówkę położoną najbliżej Ciebie

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich znajdują się w naszym województwie w 5 miastach:

Specjaliści są do Twojej dyspozycji przez cały tydzień (poza weekendami) w godzinach 7:30-15:30, zaś w poniedziałki dodatkowo aż do 18:00. Sprawdź także inne placówki, jak np. Punkty Kontaktowe RPO, w których uzyskasz niezbędne informacje na temat możliwości ubiegania się o dofinansowanie z RPO WL na lata 2014-2020.

WIĘCEJ

Skip to content