Wręczenie promesy na kwotę 9 405 000 zł dla Gminy Trzebieszów w ramach Polskiego Ładu

3 listopada br. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łukowie odbyło się wręczenie promes przedstawicielom samorządów Powiatu Łukowskiego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych. Pozyskane pieniądze lokalne samorządy przeznaczą na realizacje potrzebnych inwestycji.

 

Symboliczne czek z rąk senatora Stanisława Gogacza, posła na Sejm RP Sławomira Skwarka, radnego Sejmiku Województwa Lubelskiego Ryszarda Szczygła oraz Starosty Łukowskiego Dariusza Szustka  odebrali Wójt Gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis i Jacek Krzyszczak Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łukowskiego. 

Wysokość dofinansowania:

Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych przyczynia się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, powstawania nowych miejsc pracy oraz poprawy warunków życia mieszkańców i realizowany jest poprzez promesy inwestycyjne udzielane przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Wysokość bezzwrotnego dofinansowania jest zależna od obszaru priorytetowego, w którym mieści się planowana inwestycja.
źródło informacji: www.powiatlukowski.pl

Skip to content