Wyniki Międzygminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzebieszów

FUTBOL INTEGRUJE I ŁĄCZY –  to hasło przewodnie Międzygminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzebieszów, który odbył się 14 maja 2016 roku na obiekcie sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Trzebieszowie.
Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Trzebieszów, Wójt Gminy Trzebieszów Pan Mirosław Szekalis, Moje Boisko Orlik 2012 w Trzebieszowie we współpracy z animatorami pracującymi na Orlikach w Ulanie-Majorat i Międzyrzecu Podlaskim.
W turnieju wystąpiły cztery najlepsze zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w eliminacjach gminnych organizowanych przez animatorów pracujących na Orlikach w Kąkolewnicy, Ulanie-Majorat, Międzyrzecu Podlaskim i w Trzebieszowie.
Pomimo niezbyt sprzyjającej deszczowej pogody i zaciętej rywalizacji drużyny uplasowały się na następujących miejscach:
I  DRUŻYNA MIĘDZYRZEC
II GALAKTIKOS? KĄKOLEWNICA
III ARSENAL? ULAN-MAJORART
IV NIEGRZECZNI CHŁOPCY? TRZEBIESZÓW

Animatorzy zajęć sportowych pracujący na obiektach sportowych ?Moje Boisko Orlik 2012? w Trzebieszowie, Jelnicy i Ulanie-Majorat składają serdeczne podziękowania za udział, sportową postawę i godne reprezentowanie swoich środowisk w Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzebieszów -Futbol Integruje i Łączy.
W szczególności składamy serdeczne podziękowania wszystkim naszym sponsorom:
1. Urząd Gminy Trzebieszów
2. Wójt Gminy Trzebieszów pan Mirosław Szekalis
3. Wójt Gminy Kąkolewnica pan Zbigniew Ładny
4. Wójt Gminy Ulan-Majorat pan Jarosław Koczkodaj
5. Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski pan Krzysztof Adamowicz
6. Zakład Mięsny Wierzejki Jan i Marek Zdanowscy Spółka Jawna
7. Market ZOSIA w Kąkolewnicy
8. Animatorzy zajęć sportowych na obiekcie Moje Boisko Orlik 2012 w Jelnicy pan Tomasz Olesiejuk i pan Mariusz Matysiuk
9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Trzebieszowie
Dziękuję również wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego turnieju a w szczególności: pani Iwonie Perczyńskiej, panu Tomaszowi Niebrzegowskiemu pracownikowi Urzędu Gminy Ulan-Majorat, panu Jarosławowi Kłoptek, panu Rafałowi Zdunek, panu Arkadiuszowi Celińskiemu oraz Pawłowi Gruchała.
Animatorzy Moje Boisko Orlik 2012 w Trzebieszowie
Jacek Karwowski
Robert Gronowski

Skip to content